Annesayfa / Kadınca / Sevgililer Günü Erkek İçin Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü Erkek İçin Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü Erkek İçin Hediye Fikirleri

Sevgililer günü erkek için hediye fikirleri sevgililer günü yaklaşırken kafamızı en çok kurcalayan sorulardan bir tanesi. Sevgililer günü, sevginin günüdür. Eşimiz, nişanlımız, sevgilimiz, erkek yada kız arkadaşımızı bugünde mutlu etmek hepimizin göstermesi gereken bir incelik. Bu güzel günlerde yapılan güzel jestler ilişkimizin ömür boyu sürecek sağlam temellerini atmaya yardımcıdır. Önemsiz gibi görenler şunu bilmelidirler ki böyle günlerde hediyeleşmek karşımızdaki insana verdiğimiz değeri sembolize eder. Hepimiz sevgililer günü yaklaşmaya başladığında sevgilimize ne alacağımızı kara kara düşünüyoruz. Hem bütçemize uygun, hemde onu şaşırtıp ona verdiğiniz değeri her an hissettiren bir hediye olsun istiyoruz. Genellikle en klişe gibi görünen hediyeler en çok sevindiren hediyelerdir ama siz orjinal bir çift iseniz ona özel hediyelerde bulabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyelerini en çokta internetten araştırıyoruz. Öncelikle onun tarzına ve kişiliğine uygun en güzel olduğunu düşündüğümüz hediyenin fiyat araştırmasını ve modelini seçmeye başlıyoruz. Alış verişinizi illaki internetten yapacaksanız hediyeniz bir ayakkabı veya bir kıyafet olmasın. Bu tarz hediyeler denenme şansı olmadığı için uygun gelmeyebilir. Sevgilinizi hayal kırıklığına uğratmamak için ve mahcup olmamak için bu tarz bir hediye düşünüyorsanız bulunduğunuz yerdeki mağazalardan ona uygun olanlarını bulup alın. İnternette genellikle beden farkları çok fazla olabiliyor.

İşte Erkek İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Gelelim en çekici hediye fikirlerine ve bu hediyenin sevgilimiz üzerinde oluşacak olası güzel etkilerine,

1- Kol Saati

Kol saati, Kol saatleri çok klişe bir hediye gibi görünse de harika hediyelerdir. Sevgiliniz günlük hayatında saate bakacak ve saati ona siz aldığınız için bilinç altı saatle sizin aranızda bir bağlantı kuracak iş arasında ona sizi hatırlatacaktır. Hem zamanı hem aşkı tazelemiş olacak zihninde.

Zevk sahibi bir kadın veya erkeğin seçtiği bir saat ortalama bir fiyatta olur kalitesi de dikkate alınırsa neredeyse ömür boyu kullanılabilir.

 

 

2 – Parfüm

 

Parfüm, sevgiliniz günlük hayatında sabah işe gitmeden önce hazırlanırken mutlaka parfüm kullanıyor. Gün boyunca ona ferah hissettirecek, imajını tazeleyecek bir koku ona sizi hatırlatır ve onu mutlu eder. Onun tenine uygun zevkine uygun bir parfüm onu her zaman mutlu eder.

 

 

3- Ayakkabı

Ayakkabı, Onu ve onun vücudunu iyi tanıyorsanız bu hediye en güzel seçeneklerden biri. İşte, okulda ya da evde nerede olursak olalım ayakkabılarımız günlük hayatımızda en çok gördüğümüz eşyalarımızdan biri. Sevgilinize aldığınız ayakkabılar onun sizi her an hatırlamasını sağlayacak. Nasıl mı işe giderken genellikle sabahları durgun ve daha az konuşup daha çok düşünen bir ruh hali içindeyizdir. Bu anlarda gördüğümüz her şeyin hikayesi hızla canlanır zihnimizde. Sevgiliniz işe giderken sizin ona aldığınız ayakkabıları gördüğünde sizi hatırlayacak ve o güzel sevgililer gününün hatırasını unutmayacaktır. Ayağını vurmayan, rahat ettiren kaliteli bir ayakkabı aldıysanız onun kalbinde daha derinlerde bir yere sahip olabilirsiniz. Ayakkabı alış verişini internetten yapmak yerine size yakın uygun bir mağazadan yapmanız daha mantıklı olacaktır.

 

4 – Çanta, Cüzdan

Çanta veya cüzdan, Günlük hayatımızda en çok kullandığımız eşyalardan biri de çanta ve cüzdanlarımız. Cüzdanımız olmadan hiçbir yere gitmiyoruz. İş, okul, market alışverişi… her zaman cüzdanımız yanımızda. Onun zevkine ve tarzına uygun kaliteli bir cüzdan onun kesinlikle hoşuna gider.

 

5- Cep Telefonu

 

Cep Telefonu, günlük hayatımızda elimizden düşürmediğimiz, son yıllarda günümüzün önemli bir bölümünü ona bakarak geçirdiğimiz makina. Bütçenize uygunsa eğer ona yeni bir cep telefonu almanız onu çok mutlu edecektir. Genellikle insanlar ciddi düşündüğü kişilere pahalı hediyeler alır. Kaliteli bir cep telefonu bugünlerde oldukça pahalı. Tabiki sevginin değeri para ile ölçülmeyecek kadar büyüktür. Ama ona verdiğiniz değeri ara sıra emeğinizin karşılığı olan parayla göstermeniz büyük önem taşır. Zihninizde para ile ilgili olumsuz kodlar ve kayıtlar yoksa eğer ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

 

6- Kıyafetler

Kıyafetler, günlük hayatımızda bazen bir çok kez değiştirdiğimiz, olmazsa olmaz eşyalarımız. Uyurken ayrı, Evde ayrı, iş yerinde ayrı kıyafetler. Kıyafet olarak bütçenize göre şık bir gömlek, tshirt, takım elbise alabilirsiniz. Sevgilinizin giyim tarzına ve iş yerinde kullanabildiği kıyafet seçimlerine göre kıyafetler seçebilirsiniz.

 

 

7- Traş Makinası

Sitemizi genellikle kadınların ziyaret ettiğini var sayarak erkek sevgililere göre hediye tavsiyelerimizin en önemlilerinden bir tanesi traş malzemeleri. Erkekler günlük hayatında istese de istemese de traş olurlar. En az ihtimalle üç günde bir traş olduklarını düşünürsek ne kadarda çok ihtiyaçları olan bir eşya değil mi? Elektronik traş bıçakları. Tüm vücutta kullanılabilecek özel aparatlarıyla birlikte satılan suya dayanıklı bir traş takımı aldığınızı bir hayal eder mi siniz? Biz kadınlar için epilasyon ne kadar önemli ve zahmetliyse onlar içinde kişisel bakım çok önemli ve gerçekten zahmetli. Bu zahmeti en aza indiren ürün ise kaliteli traş bıçakları. Ciltlerini tahriş etmeden onların sabrını tüketmeden işlerini hızlaca ve kullanacağı bölgeye özel başlıklı traş takımları. Piyasada çok dayanıklı ve uzun ömürlü birbirinden güzel traş bıçaklarını bulabilirsiniz.

 

Aksesuarlar

Şıklığımızın tamamlayıcısı aksesuarlar, bir çoğumuzun olmazsa olmazı. Küpeler, künyeler, kolyeler, yüzükler, kol düğmeleri, kravat iğneleri… Bütçenize göre alacağınız değerli bir aksesuar sevgilinizin sık sık kullanacağı eşyalardan biri.

 

Ev – Ofis Dekorasyon Ürünleri

Sevgiliniz evini seven biri ise evde en çok vakit geçirdiği alana uygun bir ev eşyası, dekorasyon malzemesi satın alabilirsiniz. Onun tarzına uygun bir ambalajla paketlendiğinde uzun yıllar kullanabileceği ve gördükçe ikinizin güzel anılarını hatırlayacağı güzel bir seçenek olabilir.

 

Hobilere Özel Hediyeler

10- Tamamen onun yeteneklerine, hobilerine ve kişisel zevklerine bağlı bir seçim yaptığınızda da onun çok hoşuna gidecektir. Örneğin, koşmayı seven biriyse yeni bir spor ayakkabı, spor salonuna gitmeyi seviyorsa yeni bir eşofman takımı, kitap okumayı çok seviyorsa henüz okumadığı ve merak ettiği bir seriyi satın alabilirsiniz.

Hediyeleri Taçlandıran Küçük Sürprizler,

Ona alacağınız hediye fikirlerinin yanında mutluluğunuzu perçinleyecek hediyenin yanına tamamlayıcı bazı eşyaları da aynı paketin içine koyabilirsiniz. Bu sayacaklarımı asla hediye yerine vermeyin. Onun sizi daha çok sevmesini istiyorsanız yukarıdaki seçeneklerden birinin yanına bu tamamlayıcı hediyeyi alabilirsiniz.

İkinizin en güzel gününde çekilmiş bir resmi çerçeveletip koyabilirsiniz. Kendi resminizi hediyenin yanında çerçevelenmiş bir şekilde koyabilirsiniz. Bu ikisini de asla hediye yerine vermeyin ki bu bencillik olarak algılanabilir. Ona karşı hissettiğiniz duyguları ifade eden şık notlar. Onun tarzına uygun onu güldürecek küçük şakalar veya kayıtlar o günü daha eğlenceli hale getirmenizi sağlayabilir.

Umarım yazım sizlere faydalı olmuştur. Sevgililer gününde sevgilinize aldığınız hediyeleri sizde aşağıda bizlerle paylaşırsanız yeni ziyaretçilerimize fikirlerinizle katkıda bulunmuş olursunuz. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımı ve youtube kanalımı takip etmeyi unutmayın. Sevgilerimle.

http://bit.ly/evimin

https://www.eviminyemekleri.com/

https://www.facebook.com/eviminyemekleri/

https://twitter.com/YemekleriEvimin

https://www.instagram.com/evimin.yemekleri/

https://www.tumblr.com/blog/eviminyemekleri

 

hakkında yonetim

Yazarın Diğer Tarifleri

Buğdayın Faydaları

Buğdayın Faydaları

Buğdayın Faydaları Buğdayın Faydaları nelerdir? Buğday nedir? Buğday şişmanlatır mı? Buğdayın kullanım alanları nelerdir? Buğday …