Annesayfa / Greyfurt / Misk Amber Reçeli

Misk Amber Reçeli

Misk Amber Reçeli

Miskü Amber Reçeli – Miskü Amber Reçeli Nasıl Yapılır – Reçel Tarifleri, Greyfurt Reçeli, Portakal Reçeli, Limon Reçeli Nasıl Yapılır diyorsanız bu üç meyvenin birlikte kullanıldığı Miskü Amber Reçeli Tarifimizi izleyebilir ve sizde mis kokulu bu reçeli deneyebilirsiniz.

Malzemeler

3 adet kırmızı greyfurt

3 adet portakal

4 adet limon

4 sb toz şeker

3 sb su

Yapılışı

Tüm turunçgillerin kabuklarını, kabuklarının altındaki beyaz yerlerini, sulu bölümlerinin üzerindeki şeffaf kapsülleri ayıklıyoruz. Sadece yağmur damlası gibi olan sulu bölümlerini alıyoruz. Üzerine toz şeker ve suyu ilave edip karıştırıyoruz. Tencereye alıyoruz. Biraz karıştırıyoruz. Kaynamaya başladıktan sonra ocağın altını orta ateşe getiriyoruz. Üzerinde oluşan köpüklerini alarak 40 – 45 dakika boyunca kaynatıyoruz. Kıvamı koyulaşmaya başlayınca ocağın altını kapatıp sıcak sıcak konserve kavanozuna koyup ağzını kapatıyoruz. Deneyen herkese şimdiden afiyet olsun mutfağınız huzur bereket ve sağlıkla dolsun.

Evimin Yemekleri – Birbirinden güzel yemek, içecek, tatlı tarifleri bu kanalda. Sağlıklı doğal malzemelerle hazırlanmış kolay ve pratik yemek tarifleri. Tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler birbirinden güzel et yemekleri bu kanalda abone olmayı unutmayın.

https://www.youtube.com/channel/UCB2h4d1xejb4kfYtgRs2o9w

https://www.eviminyemekleri.com/

https://www.facebook.com/eviminyemekleri/

https://twitter.com/YemekleriEvimin

https://www.instagram.com/evimin.yemekleri/

https://www.tumblr.com/blog/eviminyemekleri

Sizde tarif gönderin ! 🙂

Facebook sayfamızdan, web sitemizin sende tarif gönder bölümünden bize tariflerinizi gönderirseniz mutfağınızın güzel lezzetlerini sizlerin adına paylaşabiliriz.

Değerlendir.

hakkında yonetim

Yazarın Diğer Tarifleri

Saç Sorunlarına Doğal Çözüm

Saç Sorunlarına Doğal Çözüm Saç Sorunlarına Doğal Çözüm hint yağı bitkisinde. Hint yağı bitkisi nedir? …