Annesayfa / Diyet Yemekleri / Evde Form Çayı

Evde Form Çayı

Evde Form Çayı

Evde Form Çayı, Evde Form Çayı, Diyet Çayı Nasıl Yapılır? Diyet yaparken içebileceğim acı olmayan tiksindirmeyen yağ yaktırıcı içecek tarifleri arıyorsanız, ödem attıran içecek istiyorsanız bu tarifim tam size göre. Evde her zaman yaptığım çayımı sizlerle paylaşıyorum umarım beğenirsiniz. 5 dakikada hazırlayıp içebileceğiniz bir çay. Gün boyunca tekrar tekrar demleyip içebilirsiniz. Bir öğünde yapılan çayı ertesi öğünde kaynatmayın her seferinde taze taze yapmanızı tavsiye ederim. Ertesi güne bırakmayın taze taze için.

Malzemeleri şöyle

1 tatlı kaşığı yeşil çay

1 kabuk tarçın, bir parmak uzunluğunda

1 kök zencefil bir parmaktan daha kıza uzunlukta küçük bir parça.

Yapılışı

2 sb suyu 2 dk kaynatıyoruz. Çay demliğine yada frenç presin içine yeşil çay, tarçın ve zenfili koyuyoruz. Üzerine sıcak suyu döküp on dk demlemeye bırakıyoruz. Kesinlikle kaynatmıyoruz. On dk demlenen çayı süzerek soğumadan içiyoruz. Deneyenlere şimdiden afiyet olsun.

Evimin Yemekleri – Birbirinden güzel yemek, içecek, tatlı tarifleri bu kanalda. Sağlıklı doğal malzemelerle hazırlanmış kolay ve pratik yemek tarifleri. Tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler birbirinden güzel et yemekleri bu kanalda abone olmayı unutmayın.

https://www.youtube.com/channel/UCB2h4d1xejb4kfYtgRs2o9w

https://www.eviminyemekleri.com/

https://www.facebook.com/eviminyemekleri/

https://twitter.com/YemekleriEvimin

https://www.instagram.com/evimin.yemekleri/

https://www.tumblr.com/blog/eviminyemekleri

Sizde tarif gönderin ! 🙂

Facebook sayfamızdan, web sitemizin sende tarif gönder bölümünden bize tariflerinizi gönderirseniz mutfağınızın güzel lezzetlerini sizlerin adına paylaşabiliriz.

Değerlendir.

hakkında yonetim

Yazarın Diğer Tarifleri

Saç Sorunlarına Doğal Çözüm

Saç Sorunlarına Doğal Çözüm Saç Sorunlarına Doğal Çözüm hint yağı bitkisinde. Hint yağı bitkisi nedir? …